Монтаж вікон

МОНТАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

1. Перший крок до монтажу пластикових вікон – обмір прорізів. Його потрібно провести як зовні, так і всередині. Розмір отвору може бути значно змінено через видалення штукатурки. Перед безпосереднім початком монтажу пластикових вікон необхідно подбати про внутрішній простір: бажано накрити меблі та апаратуру.

2. Демонтаж старих вікон може викликати у Вас дилему – що зберігати в найбільшому вигляді: отвір або рами? Для нових конструкцій, зрозуміло, краще перший варіант.

3. Під час підготовки віконного отвору до монтажу пластикових вікон необхідно, щоб він був вирівняний та ретельно очищений від сміття та пилу.

4. Монтаж пластикових вікон – установка рами без стулок та склопакетів на опорні та розпірні прокладки. Якість монтажу пластикових вікон досягається встановленням пароізоляційних та гідроізоляційних стрічок, які захищають монтажні шви від руйнування. Вікно повинно бути закріплене за допомогою спеціальних елементів кріплення по всьому периметру з кроком кріплення не більше 70 см. Важливий вид монтаж пластикових вікон – герметизація вікна. Для цього використовується монтажна піна. Рекомендуємо використовувати також механічні кріплення, тому що висохла піна здатна змінювати свій об’єм під дією температури на величину від 5%. При великих розмірах вікна ширина стику між стіною та віконною рамою не повинна перевищувати 3 см.

5. Заключний етап монтажу пластикових вікон проводиться по висиханні монтажної піни та носить косметичний характер: регулюється фурнітура, встановлюються підвіконня, закриваються стики, з профілів видаляється захисна плівка.